Praca

ARCHITEKT/ASYSTENT ARCHITEKTA

Meritum Grupa Budowlana jest firmą realizującą zadania projektowe i prace budowlane w formule zaprojektuj-wybuduj. Nasze biuro projektowe mieści się w Chrzanowie. Jesteśmy firmą z bogatym i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od kilkunastu lat, z sukcesami, realizujemy wielobranżowe projekty architektoniczne oraz wykonujemy prace budowlane dla dużych inwestorów prywatnych i publicznych w całej Polsce. Projektujemy i budujemy m.in. osiedla mieszkaniowe, biurowce, urzędy, zakłady przemysłowe, obiekty sakralne. Specjalnością firmy jest projektowanie zrównoważone, a standardem pracy technologia i środowisko BIM. Więcej informacji o firmie na www.meritumgb.pl.

Obecnie, do naszego zespołu, poszukujemy osób na stanowisko „ARCHITEKT/ASYSTENT ARCHITEKTA", z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Zadania jakie czekają na Ciebie to:

• opracowywanie układów funkcjonalnych, projektów budowlanych i wykonawczych budynków,
• wykonywanie wizualizacji zagospodarowania terenu i obiektów kubaturowych,
• kontakt z inwestorem, urzędami i instytucjami oraz projektantami branżowymi, zaangażowanymi w etap projektu.

Ponieważ zależy nam na zatrudnianiu najlepszych specjalistów, z przyjemnością porozmawiamy z Tobą jeśli:

• posiadasz uprawnienia budowlane w spec. Architektonicznej (Architekt)
• doświadczenie w pracy w pracowni projektowej min.2 lata (asystent architekta)
• jesteś osobą kreatywną z wyczuciem formy, wyobraźnią przestrzenną
• jesteś na bieżąco z przepisami prawa budowlanego oraz dotyczącymi warunków technicznych
• umiesz biegle operować narzędziami pracy takimi jak m.in.: AutoCad, Autodesk Revit, Pakiet Office (mile widziany SketchUp).

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet Benefit
• współpracę przy interesujących inwestycjach
• udział w szkoleniach, konferencjach i eventach organizowanych przez firmę.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie do nas na adres: praca@meritumgb.pl swojego CV wraz z portfolio i krótkim uzasadnieniem dlaczego powinniśmy postawić właśnie na Ciebie oraz z dopiskiem w tytule maila: „Architekt/asystent architekta".

Na zgłoszenia czekamy DO DNIA 30 KWIETNIA 2021r,

W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meritum Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Jugowickiej 8a, danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia obecnej i przyszłych rekrutacji"

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

KONSTRUKTOR/ASYSTENT KONSTRUKTORA W BRANŻY BUDOWLANEJ

Meritum Grupa Budowlana jest firmą realizującą zadania projektowe i prace budowlane w formule zaprojektuj-wybuduj. Nasze biuro projektowe mieści się w Chrzanowie. Jesteśmy firmą z bogatym i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od kilkunastu lat, z sukcesami, realizujemy wielobranżowe projekty architektoniczne oraz wykonujemy prace budowlane dla dużych inwestorów prywatnych i publicznych w całej Polsce. Projektujemy i budujemy m.in. osiedla mieszkaniowe, biurowce, obiekty sakralne, urzędy i zakłady przemysłowe. Specjalnością firmy jest projektowanie zrównoważone, a standardem pracy technologia i środowisko BIM. Więcej informacji o Pracowni na www.meritumgb.pl.

Obecnie, do naszego zespołu, poszukujemy osób na stanowisko „KONSTRUKTOR/ASYSTENT KONSTRUKTORA W BRANŻY BUDOWLANEJ”, z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

•    opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych budynków w branży konstrukcyjnej,
•    kontakt z inwestorem, urzędami i instytucjami oraz projektantami branżowymi, zaangażowanymi w etap  projektu.

•    posiadasz uprawnienia budowlane w spec. konstrukcyjno-budowlanej (Konstruktor)
•    doświadczenie w pracy w pracowni projektowej min.2 lata (asystent konstruktora)
•    jesteś na bieżąco z przepisami prawa budowlanego, normami budowlanymi
•    umiesz biegle operować narzędziami pracy takimi jak m.in.: AutoCad, Autodesk Revit, Pakiet Office.

•    stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
•    atrakcyjne wynagrodzenie
•    pakiet Benefit
•    współpracę przy interesujących inwestycjach
•    udział w szkoleniach, konferencjach i eventach organizowanych przez firmę.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie do nas na adres: biuro@meritumgb.pl swojego CV wraz z portfolio i krótkim uzasadnieniem dlaczego powinniśmy postawić właśnie na Ciebie oraz z dopiskiem w tytule maila: „Konstruktor/asystent konstruktora”.

Na zgłoszenia czekamy DO DNIA 30 KWIETNIA 2021r.

W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meritum Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Jugowickiej 8a, danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych, w celu prowadzenia obecnej i przyszłych rekrutacji”