O Firmie

Od 2011 roku towarzyszymy Państwu, wspierając naszym doświadczeniem w procesie inwestycyjnym, które procentuje umiejętnością ekonomicznego i funkcjonalnego projektowania obiektu bez zbędnego podnoszenia kosztów ich realizacji. Projektujemy i budujemy, dbając o jakość i estetykę otaczającej nas przestrzeni. Zdobyte dotychczas doświadczenie projektowe i budowlane pozwala nam podjąć się realizacji niemal każdego zadania inżynierskiego, niezależnie od stopnia jego skomplikowania.

Czym dysponujemy dzisiaj...

Przede wszystkim sprawdzonym zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonawstwie obiektów budowlanych. W strukturze firmy funkcjonuje prężny zespół projektowy składający się z projektantów wszystkich branż (architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji sanitarnych, elektrycznych, infrastruktury drogowej) oraz pion wykonawczy złożony z kilkunastu wyspecjalizowanych brygad, zarządzanych przez doświadczonych kierowników robót.

Projektanci pracują w oparcu o nowoczesne inżynierskie oprogramowanie (m.in. AutoCAD, Revit, ArchiCAD) i sprzęt komputerowy. Wykonawcy dysponują najlepszej jakości sprzętem budowlanym, wciąż modernizowanym tj. samochody transportowe, koparko-ładowarki, betoniarki, ubijarki do robót ziemnych, młoty wyburzeniowe, wibratory, wciągarki, mierniki itd.

Naszym największym kapitałem są ludzie, którzy tworzą zgrany, ambitny zespół, zawsze mocno zaangażowany w swoje obowiązki. To właśnie oni wyróżniają nas spośród innych. Ponadto współpracujemy z wieloma firmami podwykonawczymi, które uzupełniają nasz zespół o pozostałych specjalistów, w zależności od specyfiki wykonywanego zadania inwestycyjnego.

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, a każde zlecenie traktujemy jako nowe wyzwanie. Dzięki solidnej i uczciwej pracy zdobyliśmy uznanie w branży budowlanej. Nasz dynamiczny rozwój, fachowość i rzetelność w realizacji powierzonych nam zadań zaowocowały zdobyciem zaufania wielu poważnych inwestorów. Zostaliśmy przez nich docenieni.

Plany...

Strategia firmy podąża w kierunku kompleksowej realizacji inwestycji, od projektu po oddanie obiektu do użytkowania, w formule Zaprojektuj - Wybuduj - Wyposaż. Podejmując nowe wyzwania dążymy do osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku regionalnym w dziedzinie budownictwa.